Bismillahirrahmanirrahim www.sevgi.net.tr
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler > Teknoloji > 2018 Yılında Türkiye’de Google’da En Çok Aranan Kelimeler

2018 Yılında Türkiye’de Google’da En Çok Aranan Kelimeler
Son Güncellenme : 12 Ara 2018 13:39
Web sayfamızda; 2018 Yılında Türkiye’de Google’da En Çok Aranan Kelimeler, Türkiye’de Google’da En Çok Aranan Kelimeler, google’da en çok arananlar 2018, google’da en çok aranan kelimeler 2018, google’da  en çok arananlar 2018, google’da  en çok arananlar, google’da  en çok aranan kelimeler, türkiyede googlede en çok arananlar, türkiyede googleda en çok arananlar, türkiyede googlede en çok aranan kelimeler, google, türkiye, google aranan kelimeler istatistiği, google aranan kelimeler istatistiği 2018, en çok araştırılan şeyler, Türkiye 2018 Yılında Google’da En Çok Neleri Arattı? yer almaktadır.
Google, 2018 yılında da Türkiye’deki gündemle paralel aramalara ev sahipliği yaptı. Peki, 2018’de en çok neleri arattık?
Google’da genel olarak çok fazla aranan kelime ve tabirler bir kenara, ülke genelinde olup bitenlerle de aramaların yoğunluğu değişebiliyor. 2018 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız günlerde, Google tarafından ülke genelinde en çok aranılan kelimeler resmen açıklandı.

Ekonomide çalkantılı bir süreci geride bıraktığımız yılda en çok aranan kelimelerden biri “Dolar” oldu. E-Devlet üzerinden yayınlanan soyağacı uygulaması ve yazın gerçekleşen Dünya Kupası da Google’ın trendleri arasında yer aldı.

Türkiye’de 2018’de Yükselen Genel Aramalar

 1. Dolar
 2. Soyağacı-edevlet
 3. Dünya Kupası
 4. e-müfredat
 5. Seçim Sonuçları
 6. Bedelli Askerlik
 7. Seçim Sonuçları

Türkiye’de 2018’de Yükselen Aramalar (İsimler)

 1. Mina Başaran
 2. Arda Öziri
 3. Ali Koç
 4. Münir Özkul
 5. Cenk Tosun
 6. Timuçin Esen
 7. Muhterem Nur

Türkiye’de 2018’de Yükselen Aramalar (Diziler)

 1. Sen Anlat Karadeniz
 2. Çukur
 3. Ufak Tefek Cinayetler
 4. Bir Zamanlar Çukurova
 5. Erkenci Kuş
 6. Jet Sosyete
 7. Avlu

Türkiye’de 2018’de Yükselen Aramalar (Yemek Tarifleri / Nasıl Yapılır?)

 1. Ziron
 2. Mıhlama
 3. Tiramisu
 4. Pizza
 5. Brüksel lahanası
 6. Elma sirkesi
 7. Vişne reçeli

Ayrıca web sitemiz üzerinde; tut yüreğimden ustam, Allah arapça, arapça Allah, Allah’ın 99 ismi, Allah’ın 99 ismi arapça, sevgi sözleri, sevgi, aşk sözleri, sevgi mesajları, aşk mesajları, whatsapp renk kodu, deniz tekin kendine iyi bak sözleri, şiirler, şarkı sözleri en çok aranan kelimeler olmuştur.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Tut Yüreğimden Ustam, Kemal Sunal Sözleri, Sevgi Sözleri, Aşk Sözleri
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
sevgi - aşk sözleri - sevgi sözleri - sevgi şiirleri - sohbet - chat - sevgi mesajları - güzel sözler