Bu yazmızda Abi Sözleri, Abiye Sözler, Abiye Güzel Sözler, Abi Sözleri Facebook, Abi Sözleri Twitter, Anlamlı Abi Sözleri, Abi Sözleri Anlamlı, Abiye Özlem Dolu Sözler, Abime Güzel Sözler, En Güzel Abi Sözleri, Etkileyici Abi Sözleri, Abi Sözleri 2018, Abi Sözleri Resimli, Abi ile ilgili Sözler yer almaktadır.

Sen öğreten yol gösteren asla bitmeyensin abi.

Sen yaşam ile hayatı birbirinden ayıran kişisin. Senin varlığın bana huzur, güven, mutluluk verir. Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi.

Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler.

Abim için güzel sözlerin hangisini kullansam ona az gelir o sözlerin en güzeline layıktır.

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun

İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin. Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın.

Babamdan sonra sen baba oldun bize, yol gösterdin evimize baktın hayatımızı güzelleştirdin. Senin hakkın asla ödenmez.

Sana ne desem bilmiyorum baba mı, anne mi, yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi? Canım abim seni çok özledim.

Abim için güzel sözler yazayım dedim, ama abim kadar güzel söz bulamadım. Benim abim kelimeler, cümleler ile anlatılamayacak kadar güzeldir.

Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Seni çok seviyorum yakışıklı prensim.

Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta Haklılar Çünkü benim iyi kalpli bir abim var.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik.

Babam bana kızdığı vakit baba sen dur ben onu döverim deyip bana vururken bile kendi eline vururdun. Sen bana kalkan elleri hep en iyi kalkan oldun. Seni çok özledim abim.

Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir. Canım abim seni seviyorum.

Elime verdiler kırılmış bir kalem, eski bir defter, abime yazayım dedim çektiğim bitmez tükenmez dertler, sayfalarım bitti, bitmedi zalim dertler, abim yanımda olsaydı çabucak biterdi bu dertler.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum.