Bismillahirrahmanirrahim www.sevgi.net.tr
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler > Amazon, Alexa Auto Echo’yu Tanıttı

Amazon, Alexa Auto Echo’yu Tanıttı
Son Güncellenme : 21 Eyl 2018 11:28

Sayfamızda; Amazon Alexa Auto Echo’yu Tanıttı, Amazon Alexa Auto Echo, Amazon Alexa Auto Echo nedir, Alexa Auto Echo, Alexa Auto Echo nedir yer almaktadır.

Amazon, Alexa’yı geliştirmeye ve kullanım alanlarını da genişletmeye devam ediyor. Echo Auto sayesinde artık Alexa arabada da kullanıma hazır olacak.
Amazon’un sesli asistanı Alexa, 2014 senesinden beri sürekli olarak geliştiriliyor ve popülaritesiyle başarısı da sektörde dikkat çeken bir boyuta ulaştı. Her ne kadar alternatif akıllı asistanlar ülkemizde henüz rağbet görmese de aslında oldukça büyük bir pazar ve giderek de yaygınlaşıyor. Amazon da bu durumu son derece iyi değerlendirerek pazarını sürekli genişletmeye devam ediyor.

Son adım ise arabalarda akıllı asistanın kullanımını sağlamak için tasarlanan Echo Auto. Echo Auto oldukça küçük ve hoş bir tasarıma sahip. Arabada rahatça konumlandırılan Echo Auto, Alexa’yı sesli komutlarla kontrol etmeye ve verimli bir şekilde kullanabilmeye olanak sağlayacak.

Bluetooth ve internet bağlantısı yoluyla kontrol edilecek olan cihaz toplamda sekiz mikrofona sahip olacak. Ürünün tanıtıldığı etkinlikte uyumlu olacağı araba markaları da tanıtıldı ve pek çok arabada Echo Auto’nun kullanılabileceğinin de müjdesi verilmiş oldu. Ürünün satış fiyatı ise 49.99 dolar olacak.

Alıntıdır:

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Tut Yüreğimden Ustam, Kemal Sunal Sözleri, Sevgi Sözleri, Aşk Sözleri
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
sevgi - aşk sözleri - sevgi sözleri - sevgi şiirleri - sohbet - chat - sevgi mesajları - güzel sözler