Bismillahirrahmanirrahim www.sevgi.net.tr
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler > Aranması En Tehlikeli Ünlülerin Listesi

Aranması En Tehlikeli Ünlülerin Listesi
Son Güncellenme : 02 Eki 2018 14:44

Sayfamızda; Aranması En Tehlikeli Ünlülerin Listesi, Aranması En Tehlikeli Ünlüler, İnternette aratılması en tehlikeli isimler, İnternette aratılması en tehlikeli ünlüler, internet kullanıcılarını zararlı sitelere yönlendirebilen kelimeler, internet kullanıcılarını zararlı sitelere yönlendirebilen ünlü isimleri yer almaktadır.

Kanye West ile tatlı-sert atışmaları ile sosyal medyada büyük bir ilgiyle takip edilen Kim Kardashian’ı internette aratmadan önce iki kez düşünmelisiniz.

Dünyanın en bilindik siber güvenlik ve anti-virüs firmalarından biri olan McAfee, oldukça enteresan bir araştırmaya imza attı. McAfee’ye göre 2018 yılında internette aranması en tehlikeli ünlü Kim Kardashian-West oldu.

McAfee, bu listeyi hazırlarken Google aramalarının yüzde kaçında zararlı sitelerin linklerinin bulunduğu ve bu aramaların sizi bu tip sitelere ne kadar yönlendirdiği esasına göre belirlendi. Geçtiğimiz yıl aynı listenin ilk sırasında Craig David yer alıyordu.

İnternette Aratılması En Tehlikeli 5 İsim

  1. Kim Kardashian West
  2. Naomi Campbell
  3. Kourtnet Kardashian
  4. Adele
  5. Caroline Flack

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Tut Yüreğimden Ustam, Kemal Sunal Sözleri, Sevgi Sözleri, Aşk Sözleri
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
sevgi - aşk sözleri - sevgi sözleri - sevgi şiirleri - sohbet - chat - sevgi mesajları - güzel sözler