Bismillahirrahmanirrahim www.sevgi.net.tr
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Videolar > Diriliş “Ertuğrul” Jenerik Müziği ve Sözleri

Bir nefesine bile hükmedemediğimiz bu dünya için boyun mu bükeceğiz? Zalime eyvallah mı diyeceğiz, o vakit töre susmaz mı, o vakit ocağımız sönmez mi?

Diriliş Ertuğrul, Diriliş Ertuğrul jenerik, Diriliş Ertuğrul jenerik müziği, Diriliş Ertuğrul müzik, Diriliş Ertuğrul film müziği, Diriliş Ertuğrul müzikleri, Diriliş Ertuğrul jenerik müzikler, Diriliş Ertuğrul dizisi, Diriliş Ertuğrul dizi müziği, Diriliş Ertuğrul dinle, Diriliş Ertuğrul video, Diriliş Ertuğrul dizi bölümleri müzikleri

Paylaş

Yorumlar

Bu Yazıya 1 Yorum Yapılmış

  • Diriliş 23.03.2018 Cum 9:30:59

    Diriliş Ertuğrul her bölümü çok güzel. Aksiyon sahneleri bolca var. Tarihimizi anlatıyor. sevgi.net.tr ailesi üyesi olarak dizinin müziklerini yayınlamanız beni mutlu ediyor.

Yorum Yap

Tut Yüreğimden Ustam, Kemal Sunal Sözleri, Sevgi Sözleri, Aşk Sözleri
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
sevgi - aşk sözleri - sevgi sözleri - sevgi şiirleri - sohbet - chat - sevgi mesajları - güzel sözler