Bismillahirrahmanirrahim www.sevgi.net.tr
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler > Sağlık > Diş Ağrısından Nasıl Kurtulunur? İşte Çözüm Yolları

Diş Ağrısından Nasıl Kurtulunur? İşte Çözüm Yolları
Son Güncellenme : 30 Mar 2018 13:38

Yazımızda; Diş Ağrısından Nasıl Kurtulunur, Diş Ağrısından Kurtulmanın Yolları, Diş Ağrısından Kurtulmanın Çözüm Yolları, Diş Ağrısına Çözüm, Diş Ağrısı Nasıl Geçer kesin Çözüm, Diş Ağrısına Ne İyi Gelir, İltihaplı Diş Ağrısına Ne İyi Gelir, Diş Ağrısına Uygulanacak Tedaviler, Diş Ağrısından Kurtulmak, Diş Ağrısına Pratik Çözüm, Diş Ağrısı Evde Nasıl Geçirilir, Dişe Ne İyi Gelir, Diş Ağrılarını nasıl GiderebilirimDiş Ağrısına Pratik ve Bitkisel Çözümler yer almaktadır.

Diş eti iltihaplanması, diş minesi aşınması ve diş çürümesi gibi pek çok sebepten dolayı diş ağrısından şikayet ediliyor. Hemen hemen herkesin herhangi bir döneminde yakalandığı bu ufak gibi görünen ama en çok sıkıntıya neden olan diş ağrıları kısa bir süre içinde dayanılmaz bir hal alabiliyor.

Yetersiz ve sağlıksız beslenme, bol miktarda şekerli gıda tüketimi, ağız içi sağlığına ve hijyenine özen gösterilmemesi gibi sebeplerden dolayı ağız içinde bakterilerin oluşmasıyla diş çürükleri oluşuyor.

Diş ağrısından şikayet edenlerin vakit kaybetmeden bir diş hekimine görünmesinde fayda var elbette. Ancak acil durumlarda, kısa süreli de olsa bu ağrıları dindirmek için hem bitkisel hem de pratik pek çok çözüm var.

İşte hem pratik hem bitkisel çözümlerden birkaçı

Araştırmalara göre, yetişkinlerin %90’ından fazlası diş sorunlarıyla karşı karşıya kalıyor. Yani diş ağrısıyla hayatımızda en az bir kez mücadele ediyoruz. Sizin için diş hekiminin ücretine kıyasla, daha uyguna mal olacak ev ilaçları öneriyoruz.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Tut Yüreğimden Ustam, Kemal Sunal Sözleri, Sevgi Sözleri, Aşk Sözleri
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
sevgi - aşk sözleri - sevgi sözleri - sevgi şiirleri - sohbet - chat - sevgi mesajları - güzel sözler