Sayfamızda Karşılıksız Aşk Sözleri, Platonik Aşk Sözleri, Karşılıksız Aşk, Platonik Aşk, Karşılıksız Aşk Sözleri Kısa, imkansız aşk sözleri, Karşılıksız Aşk Sözleri Resimli, Karşılıksız Aşk Sözleri Tumblr, Karşılıksız Sevgi, Karşılıksız Sevgi Sözleri, Karşılıksız Aşk için Sözler, En Güzel Karşılıksız Aşk Sözleri, kısa karşılıksız aşk sözleri ve mesajları yer almaktadır.

Aşk duyguların en güzeli, en acı verenidir. Üstad Cemal Süreya’nın aşka dair güzel bir tanımlaması vardır. “Aşk, annesinden dayak yediği halde ” Anne” diye ağlayan çocuktur.” Belki bundandır çok acı çektiğimiz halde sevmemiz. Uzaktan ya da yakından görmeniz hiçbir şey değiştirmiyor, sevdiğinize dokunamamak yakınında iken ırağında olduğunuzu gösterir. Ne  zordur, sevdiğinizle aranızda mesafeler olmadığı halde dokunamamak, ona sevdiğinizi söyleyememek; gece çöktüğü zaman onun adını sayıklamak, her yerde onun resmi ile karşılaşmak; ruhunuzu ona teslim edip rüyalarınızda onu görmek… Ve daha üst üste birikmiş bir yığın duygu

Karşılıksız aşk bugünkü tabir ile platonik aşka dair en güzel sözleri, muhteşem platonik aşk şiirlerini sizler için derledik. Platonik aşkın tarifini yaparak, sizleri hüzün dolu karşılıksız aşk sözlerini sunacağız. Uzaktan sevenlere selam olsun.

“Gözlerimde çiçekleri görmesini, ve ellerimde şarkıları duymasını istiyorum, ama o sadece bana sağır ve kör.

Karşılıksız aşk çok sıkıcıdır. Mavi-siyah bir gökyüzünün altında ağlamak ezikler ya da manyaklar içindir.

Aşk uzun kollara sahip olabilir, Ama karşılıksız aşk kolsuz sarılmaya benzer.
Pek çoğumuz, sahip olmadığımız, sahip olamadığımız ve sahip olamayacağımız şeyleri sevdik. Aynı enerjiyi başka bir aşka harcasak çok mutlu olabilecekken, sadece elde edemeyeceğimiz bir aşkın peşinde koşarak ömür harcıyoruz.
Sevdiğin ve seni seven kişi asla aynı kişiler değildir.
Seni sevmeyen biri ile yaşamak, tek başına ve yalnız yaşamaktan çok daha kötüdür.

Kısa karşılıksız aşk sözleri ve mesajları

Neyse bu kadar sıkıcı söz yeter, biraz da türk usülü Karşılıksız aşk sözlerine geçelim..

Beni neden sevmedin? Görünüşüm mü seni benden iten, bu dünyaya tekrar gelsem yine seni sevecekken, bu daldığın yeni macera neden?

Ben seni 10 gün de beklerim 10 yıl da beklerim, ama tek bir an, tek bir umut versen içime.

Yalnızlık paylaşılmaz diyorlar, ben seninle bu yalnızlığı paylaştığım halde neden yalnızım?

En Güzel Karşılıksız Aşk Sözleri

Sevmek insanı kötülüklerden alıkoyar, “gönülden sevenlere binlerce selam olsun “söylemini her defasında tekrarlamak gereğini görüyorum. Sevmek acıtsa da güzeldir. siz değerli okurlarımız için en anlamlı platonik aşk sözlerini bir araya getirdik. Platonik aşk sözlerini gönlünüze hapsetmeyin, dağlara, kumsallara sosyal ağ duvarlarına yazınız. İşte, en güzel platonik aşk sözleri, hüzünlendiren karşılıksız aşk sözleri, resimli karşılıksız aşk sözleri;

Sen sadece kalbimin değil yarınlarında karşılıksız sevgisi olacaksın.

Seni sevmek hayallerim de, seni sevmek rüyalarımda, sen sevmesen de ben böyle de mutluyum seninle.

Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim öfkem yaşayamadıklarıma!

Sen aşkımdan bir habersiz yaşıyorsun seni izliyorum kalbim ellerimde seni bekliyorum biliyor musun?

Artık bulutlara yazıyorum hasretimi, yağmur yağınca anlarsın ne çok özlediğimi.

Hayatta çok şey var yaşanılacak. Bunlardan bir tanesi de sensin. Ben seni yaşamak isterdim bir ömür boyu sadeliğinle. Sence seni yaşamaya değmez mi? Bence değer.

Sen gözlerimde bir umut, sen yüreğimde bir sevinç ama karşılıksız aşk yaşarken ölmekmiş gülüm.

Ben. Sen… Öylece durmayı seviyorum ben. Durup ardından bakmayı. Sen yürümeyi seviyorsun ama arkana bakmadan. Yaprak seviyorum ben yaprak. Kuru, yaş ayırmadan. Sen ezmeyi seviyorsun, neye bastığına bakmadan.

Ben senden sonra tanıştıklarımdan bir şekilde memnun oldum da; Seninle karşılaştığım da, ‘Tanıştırayım eşim.’ dediğin de bir türlü memnun olamadım işte.

Seni hayal ediyorum geceleri masamın soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni olsan da olmuyor istemiyorsun beni.

Ne zaman Seni görsem kalbim yerinden oynuyor gözlerine baksam o an hayat donuyor ama bir sen görmüyorsun karşında duramıyorum.

Her gündüz ve gece kendimi kaybediyorum, ayakucumda gitmekten başka çare olmadığı için.

Gizli hayranın oldu bu kalp sana durmuyor inan bana, seviyorum seni ne olur beni anla platonik aşk bitsin hadi gel bana…

İnsan sesini hiç duymadığı, kokusunu hissetmediği, gülüp eğlenmediği, sarılıp öpemediği birini bu denli çok düşünür mü?

Bekledim! Hep seni bekledim. Bir an bile umutsuzluğa düşmedim, kabul etmedin, etmesen de hep sevdim, sen hep benimleydin!

Uzaklık kilometrelerin aramızdaki acısı değilmiş uzaklık gözlerinin yüreğime olan uzaklığıymış.

Ben Senin için her akşam besteler yazsam da adına şiirler okusam da senin haberin olmayacak biliyorum bunu da.

Çok uzaklarda, şuanda neler yaptığını, beni nasıl bir fotoğrafla hatırladığını artık bilmediğim bir sevgilim var.

Rüyaların en güzelini görürken tanrının sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki en masum anında bile sana kimse sana zarar veremesin.