Yazımızda; Sevgiliye Sözler, Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Mesajlar, Sevgiliye Güzel Mesajlar yer almaktadır.

Aşk, sevgi insanların en kutsal duygusudur. Hissettiğiniz bu önemli duyguları karşınızdaki kişiye yani sevdiğiniz insana seçeceğiniz özenli cümlelerle dile getirebilirsiniz. Sakın ben böyle “romantik işler adamı değilim” ya da “ben güzel aşk sözleri sarf etmeyi bilmem” demeyin. Elinizi taşın altına koyup, hislerinizi iyi bir şekilde dile getirmeye bakın.

Ne der Necip Fazıl Kısakürek; “sevdiğini belli et; gizlemek başkalarına fırsat vermektir”Bu sözü aklınıza getirip, cesaretlendirin kendinizi ve zaman kaybetmeden sevdiğiniz kişiye duygularınızı açın. İşte, o zaman sevdiğinizi kazanabilirsiniz. Unutmayın, elinizden gelini yapınız ki ilerleyen zamanlarda pişmanlık yaşamayın.

– Benim En Kötü Alışkanlığım Sensin Seni böyle Seviyorum…

– Sana Sevgimi Yolluyorum Samimiyetimle Sana Gülücüklerimi yolluyorum En Sıcak Nefesimle Sana kalbimi yolluyorum içinde ismin yazılı Şekilde…

– Çek bakışlarını gözlerimden, aşk bu şeytan doldurur.

– Yağmalandı kalbim, ömrüm, her şeyim. Kurşuna dizdiler anılarımı, yenik düştüm bu savaşta neyleyim, bir mezar nasılsa işte öyleyim…

– Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..

Keşke herkes benim kadar şanslı olsa. Çünkü bilirdim gözlerindi güneşin doğuşu benim için.

Ne demektir sevgili? Yüreğine talip, hislerinin sahibi, mutluluğumun ortağı.

Seni o kadar masum sevdim ki, gözlerinin içine bakınca bile utandım.

 

– Bazen etrafın ne kadar kalabalık olursa olsun, kaç kişi seni severse sevsin. Kalbin sadece birini ister, birini bekler.

– Beni başkalarıyla bir tutma, onlar gemileri yakar ben limanı.

–  Aşk karnımı doyurmuyor belki ama ruhumu öylesine tok tutuyor ki Prensesim.

– Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım, ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için.

– Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek, seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

– Sen şu an en güzel yerdesin can duamdasın.

– Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın çünkü benim için çok özelsin aşkım.

–  Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.

Sevgiliye Etkili Sözler, Sevgiliye Güzel sözler, Sevgiliye Güzel sözler Resimli, Sevgiliye Güzel sözler uzun, Sevgiliye sözler uzun, Sevgiliye sözler kısa, Sevgiliye sözler resimli