Bismillahirrahmanirrahim www.sevgi.net.tr - www.zurna.biz
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Sevgi > Sevgi Sözleri > Sevgiyi Anlatan Sözler

Sevgiyi Anlatan Sözler
Son Güncellenme : 28 Mar 2018 16:26

Sayfamızda; Sevgiyi Anlatan Sözler, Sevgiyi Anlatan En Güzel Sözler, Sevgiyi Anlatan Sözler Uzun, Sevgiyi Anlatan Sözler Kısa, Sevgiyi Anlatan Sözler Resimli, Gerçek Sevgiyi Anlatan Sözler, Sevgiyi Anlatan Mesajlar, Sevgiyi Anlatan Yazılar, Sevgiyi Anlatan Smsler, Sevgiyi Anlatan Sözler Kısa Mesajlar, Sevgiyi Anlatan Anlamlı Sözler, Sevgiyi Anlatan Etkileyici Sözler, Aşkı Anlatan Sözler, Sevgiyi Anlatan Duygusal Sözler, Sevgi Sözleri yer almaktadır.

Sevgi; Yanında olanı sevmek değil, Uzakta olanı yanında Hissetmektir… UZAKLIKLAR; Sevenler için Önemsizdir Çünkü Gerçek sevgiyi anlatan tek duygu Özlemektir…

Hadi Uyandır Beni Şöyle Gördüğüm Zamansız Bir Düş Mü? Hadi Git, Uzaklaş, Yokluğuna İnandır Beni. Gerçekten Yoruldum Her Bulduğum Yerde Seni Kaybetmekten.

Gözlerin Nehir Kirpiklerin Köprü Olsa, Ben Üzerinden Geçerken İpler Kopsa ve Düştüğüm Yer Dudakların Olsa.

Buruk Hasret Dolu Geceleri Öldüreceğim Bir Gün Bu Ayrılık Şarkılarını Kurşuna Dizeceğim vee Seni Benden Ayırdığı İçin Kaderimi Mahkemeye vereceğim.

Güller Anlatsın Sana Olan Sevgimi, Güller Anlatsın YanlızIığımı, Çaresizliğimi… Yavaş Yavaş Eriyen Yüreğimi Güller Anlatsın Ben Anlatamadım…

Rüzgar Alabildiğine Hırçın,yağmur Alabildiğine İnatçı, Yüreğin İse Onlara İnat Sanki Bir Liman. Tıpkı GözLerinde ki Huzur Gibi. NasıL Ki Uzaktaki YıIdız ParLak Gelirse İnsana, Uzakta Olduğun İçin Tutkunum Sana! Hani En GüzeL AşkLar İmkansız GeLir Ya İnsana, İmkansız oLduğun İçin Tutkunum Sana…

Seni yüreğimden atabilsem atamıyorum,

Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum

Sensizlik acısını çekemiyorum,

Dönersen diye koştum camlara

Ama yoksun yine yok..

Her sabah uyanıp yüzünü güneşe verdiğinde,

Gücünü alamazsın sıcak sevgilerden,

Unutma sakın bir sevgi bin sevgi doğurur ve

O sevgilerden yepyeni bir dünya kurulur..

Ben Toprağım suyum sensin, ben yaprağım dalım sensin

İlkbaharım yazım sensin sensiz hayat çekilmiyor.

Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan,

Mavi denize dalardım geriye bakmadan

Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni

Taa ki beni sende bulana kadar.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken

Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken

Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum

içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye

Hani gözler varya sözleri anlatır,

Hani sözler varya gözleri aglatır,

Hani anlar varya değeri geç anlaşılır,

Bir de aşk varya seni bana anlatır..

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:

O da geçip giden zaman…

Seni düşünür , seni özlerim ,

Sevgilerin özlemlerin derinliğinde

Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla ,

Bir sonbahar serinliğinde..

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur.

Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer.

Sen o suya yazı yazdın

Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki,

Nefes almak değilmiş, yaşamak.

Ateşlerde yanmak gibi bir şey,

Seni severken, sensiz olmak…

Sevgi mesajları kısa ve anlamlı sayfası – Sayfamızda çok seveceğinize ve paylaşacağınıza inandığımız en güzel sevgi mesajları 2015 yılına özel facebook ve twitter için resimli olanlarını okuyabileceksiniz.

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.
Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..
Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..
Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim , eremediğim vuslatlarda ümidin.
Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.
Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.
Bir Hikaye’yi Değil Bir Hayatı Yaşıyorum Seninle, Ben Hayalleri Değil gerçekleri Buldum Seninle Sevgilim.
Adın kalbimden, Sözlerin Beynimden, Gülüşün Gözlerimden Silinmeyecek Ölene kadar Sevdiğim.
Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar… Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.
Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak, yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin..
Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..
En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun.
Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!
Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.
Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın…
Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun… Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.
Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!
Özgürlük düşlerde değil , kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır
Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.
Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelim sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür.
Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen.
Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım.
Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.
Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.
Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim, yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.
Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın.
Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…
Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..
Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun…
Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.
Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.
Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.
Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…
Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.
Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle…
Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım…
Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.
Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.
Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.
Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor…
Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini, inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini..
Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim…
Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.
Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.
HAYATTA IKI KOR TANIYORUM BIRINCISI SENDEN BASKASINI GORMEYEN BEN, IKINCISI BENI GOREMEYEN SEN….
SEN HIC DENIZLERIN DIBINE BAKINCA YEMYESIL ORMANLARI GORDUN MU?IMKANSIZ DEME!CUNKU BEN SENIN GOZLERINE BAKINCA OLULERIN BILE SAHIT OLMADIGI O CENNETI GORDUM.
BIR GECE AY BANA SORDU ‘NEDEN SENI AGLATAN BIR KIZLA BERABERSIN? AYA BAKTIM VE DEDIMKI’ SEN HIC GOKYUZUNDEN VAZGECEBILIRMISIN…
BIRINE VERILECEK DEGER, UGRUNA FEDA EDILEBILECEKLERLE OLCULEBILIYORSA AC GOZLERINI ETRAFINA BAK.GORDUGUN HERSEYI FEDA EDEBILIRIM.AMA SAKIN AYNAYA BAKMA…
SENI COK OZLEDIM. SENI HER OZLEDIGIMDE KALBIME BIR YILDIZ CIZDIM. SENI NE KADAR OZLEDIGIMI BILMEK ISTERMISIN? SAYENDE BIR GOKYUZUNE SAHIBIM CANIM!!
KORKMA SAKIN GECELERDEN PENCERENDE YILDIZ GIBI PARLAYACAGIM, UZAKLARDA YALNIZSIN SANMA SAKIN, NEFES GIBI ICINDE, GOLGEN GIBI ARKANDA, CAN GIBI CANINDAYIM BEBEGIM…
NE OLUR GITME ELVEDA DEME BEN SENSIZ KADERIMLE NE YAPARIM SOYLE ERIYORUM SESSIZCE OLUYORUM GITGIDE OZLEM VAR AMA CARE YOK SEVGIME
ASLA SEVME, SEVERSEN IHANET ETMEIHANET EDENI DE ASLA AFFETME!!
GULU BIR GUN, SENI HERGUN, GULU SOLUNCAYA, SENI OLUNCEYE DEK SEVECEYIM…
ALIP KIRSALAR KALEMIMI KANIMLA YAZARIM SENI SEVDIGIMI…
SU DINMEYEN ARZUYA KARSI KOYSADA DAGLAR, UMITSIZCE GOZLERIM SANMAKI HERDEM AGLARVARSINDA HASRET ILE GECIVERSIN SENELER, BIZI AYIRAN YOLLAR BIRGUN YENIDEN BAGLAR…
BIRLIKTE YASABILECEGIN BIRIYLE DEGIL ONSUZ YASAYAMAYACAGIN BIRIYLE OL.GELDIGINDE BOSLUK DOLDURANLA DEGIL GITTIGINDE YERI DOLMAYANLARDAN OLSUN…
YASIYORSAM, ICIMDE HALA BIR UMUT VARSA SENI OZLEDIGIM ICIN …
GECEYE INAT SENINLE SABAHLAYACAGIM, GUNES KISKANSIN SENINLE ISINACAGIM, YASTIKLAR AGLASIN GOGSUNDE UYUYACAGIM, BUNDAN SONRA HEP SANA BAGLI KALACAGIM…
SEN GITTIN SACLARIMA ERIMEZ KARLAR YAGDI MEVSIMLERIN TADI YOK BAHARIM SENDE KALDI…
ALLAHIM BENI OYLE BIR SON BAHAR AYAZINDA OLDUR KI, SEVDIGIM MEZARIMA KOYACAK TEK BIR GUL BILE BULAMASIN…
SANA SON YALANIMI SON NEFESIMDE SOYLEYECEGIM, SIRF SANA INAT OLSUN DIYE SENI SEVMIYORUM DIYECEGIM…
MUTLU OLMAK ISTIYORSAN ASLA BEKLEME CUNKUO HIC BIR ZAMAN GELMEZ…
KALBIM SENI SEVMEYECEK KADAR ADI ISE ELLERIM ONU PARCALACAK KADAL ASIL DIR…
HER HATIRLAYIS EVVELINDE UNUTMAYI SAKLAR BILIR MISIN?VE BILIR MISIN BEN SENI BIR DEM OLSUN UNUTMADIM!…
YAGMURLU BIR GUNDE YATAGINA UZANIP HAYALINI KURDUGUN VE KESKE DEDIGIN BUTUN GUZELLIKLER SENIN OLSUN…
DUNYAN OYLE BIR KARARSIN KI, SENI AYDINLATAN TEK ISIK GOZLERIM OLSUN…
SEVGI, LAPA LAPA KAR YAGAN BIR GUNDE BIR CATI SACAGI ALTINA SAKLANAN BIR SERCENIN KOPAN TUYUNUN ASAGIYA DUSUSUNU FARKEDEBILMEKTIR…
SEVGICURUMEYE YUZ TUTMUS TENEKE UYGARLIGININ KIRIK AYNASINDAN BIR GULUCUK KIVILCIMI GOREBILMEKTIR..
GERCEKTEN SEVGI INSANIN DUNYADAKI EN DEGERLI VE EN GUCLU SEYIYMIS. OYLEKI INSANA HERSEYI YAPABILIYOR, OLUME BILE GOTUREBILIYOR.
TATLI BIRI VARDI SEVILMEYE DEGER GUZEL BIRI VARDI, GORULMEYE DEGER, IYI DOSTLAR VARDI OZLEMEYE DEGER. AMA BIRI VARDI KI CAN VERMEYE DEGER TABII KI ANLARSA EGER!
BENI KALBINDE KURSUN YARASI DEGIL, AVUCUNDA MUTLULUK, GOZBEBEGINDE SEVINC OLARAK TASI, CUNKU BIZ UNUTMAK ICIN SEVMEYIZ BIR TANRIYI BIR DE SEVDAMIZI ASLA UNUTMAYIZ!
DUN CICEKCININ ONUNDE BIR GUL GORDUM, DUNYANIN EN GUZEL GULU BENIM DIYE HAYKIRIYORDU.O GULU ALDIM, AMA EN GUZEL GUL OLDUGU ICIN DEGIL…SENI GORUP UTANSIN DIYE!…
HATIRINA DAGLAR DIZ COKSUN SEN EGILME SAKIN, AYRILIK, HUZUN NEDIR SEN BILME SAKIN, BU GONUL BAHCESINDEN KIM GIDERSE GITSIN SEN GITME SAKIN!
RUHUMU YERE VURUP HASRET CEKTIREN OLSANDA, NE SEVGINE BEDDUAM, NE SANA KINIM VAR.DERYAYA AKAR GIBI BINBIR DERTLE OLSAMDA, SENI MAHSERE KADAR SEVMEYE YEMINIM VAR…
DENIZLERDEN KAGIT, DAGLARDAN KALEM YAPTIM. SANA BIN DEFA “SENI SEVIYORUM” YAZDIM. APTALSIN BANA INANDIN. BEN SENI SEVMEDIM, SANA TAPTIM…
ELLERRIN UCURUM KENARINDA ACAN CICEK GIBI. DOKUNMAK ISTESEM DUSSERIM DIYE DEGIL. DUSERKEN ELIMI BIRAKAMAM DIYE KORKARIM.
HO ! ICIMIN GUZEL ATI SENI HEP UCURUMLARA SURDUM OLANAKSIZ ARAYISA, CILGIN SULARA, ZAMAN KAYALARINA HO! BENIM KARA, EVRENSEL ISILTIM SENI SANA BENZEYEN FIRTINAYA SURDUM.
SENDE YUREGINDE ISIT SIIRLERINI YUREGININ IRMAKLARIN DA YESERT BIRAK ORADA KALSINLAR “BIR GUN MUTLAKA” SENINDE HAYKIRACAK CIGLIKLARINDA SIIRLERIN TASACAK YASAM DENEN UZANTIDA
BILIRMISIN GECELER NEKADAR UZUN GELIR BEKLEYENLERE HELE O BEKLENENLER VAZ GECILMEZLERDENSE…
SEVIYORUM AMA KIMI EN TATLI BIRISINI NASIL ANLATSAM SANA ILK HARFINE AKSANA (SENI)..
Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde… Seni , senden uzakta , sensiz , seninle yaşıyorum.
Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE.
Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı
Sevdikçe Mutlu Oluyorum, Sevildikçe Hayata Bağlanıyorum, Sadece Seninle Yaşıyorum Sevgi Meleğim.
Bulduğum Huzur Gözlerinde Saklı Aşkım, O Bakışların varya işte o Bakışlarınla Tutuldum Ben Sana Sevgilim.
Büyük Hayallerim Yok Benim, Sadece Yaşamak için Adını Ezberledim, Sadece Bir Seni Sevdim..
Seni Sadece Bugün için Değil, Yarınlarıma Koyarak Sevdim Sevgilim, Bir Sana Yeminliyim…
Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..
Güneş Doğmayı Unutursa Bende Seni unuturum Bu Hayata Bebeğim Sensin benim Güneşim
Bu Hayatı Sana ve 2 Kelime üzerine Kurdum Bebeğim. Hayat Sensin, Ve Bu Hayattki Yaşama Sebebim ise Seni Seviyorum Demektir Bebeğim..
Bütün Elektirikle Yüklense bedenime o Bakışların Gibi Titretmez içimi Sevgilim
Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır…
Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir “insan olma” cesaretini bile gösteremedin…
Yaşadığım Dünyada Değil, içimde ki dünyada tek Korkum Sensizlik AŞKIM…
Hayat insanlara Sevgiyi, Sevgi ise hayata Ayrılıkları Verir.
Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz…
Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin…
Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur…
Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dileğiyle…
Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır…
Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir.
Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum, yaşamak varken yaşayamamış olmakta.
Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim.
Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi…
Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..
Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye… Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkası ile, kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye.
Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.
Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..
Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..
Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!
Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin, terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMAYACAĞIM…
Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.
Hayatın Bana Katmış Olduğu Acıları Bir Gülüşün yeter Sevgilim, işte bu acılarım ozaman huzura dönüşecek ve bu huzur bir gülüşünde saklı bebeğim..
Yaşadıça ve Yaşandıkça Seveceğim Seni Sevgilim.
Gökyüzünde ki her Yıldız Sana Beslediğim umutların Garantisidir Aşkım..
Et Tırnakdan Nasıl Ayrılamazsa Bende Senden Ayrılamam Sevgilim, Sana Kalbim Bağlı Sana Atar bu Kalp Sadece Sana Sevdalı..
Gök Yüzünde Bulut Çok Güneş Bir tane, Yer Yüzünde ise seven çok ama Senin Gibi Seven yok bebeğim..
Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen.
Eğer bir gün sevmek istersen önce kendini sev, Daha sonrada istersen beni, Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.
En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun , olur da bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
sevgi - aşk sözleri - sevgi sözleri - sevgi şiirleri - sohbet - chat - sevgi mesajları - güzel sözler