Sayfamızda; Whatsapp Renk Kodu, Whatsapp Renkli Yazma, Whatsapp Renk Kodu Güncelleme, Whatsapp Renk Değiştirme ios, Whatsapp Renk Değiştirme, Whatsapp Renk Değiştirme Android, Whatsapp Renkli Yazılar, Whatsapp Grup Kişi Renkleri, Cep Telefonu, Uygulama, Güncelleme, Whatsapp Güncelleme, Whatsapp Yenilikler yer almaktadır.

Yayınlanan yeni güncellemeyle artık WhatsApp‘ta da Facebook‘ta olduğu gibi anlık renkli durum paylaşımları yapabilmek mümkün.

WhatsApp’taki Durum özelliğini daha geniş bir kitleye yaymak isteyen Mark Zuckerberg, her yeni güncellemeyle bunu sağlayacak adımlar atıyor. Zira son olarak Facebook’ta aylardır var olan renkli durum bildirimleri artık WhatsApp‘ta da kullanılabilir durumda.

WhatsApp’ı tamamen değiştirmek sizin elinizde. WhatsApp’ı renkten renge şekilden şekle sokabiliyoruz.

Bu aşamayla birlikte sene başında duyurulan anlık fotoğraf ve videopaylaşım sisteminin daha yetenekli bir hale geldiği rahatlıkla söylenebilir. Bundan böyle yazı fontu ve arka plan renginin seçilebildiği durum paylaşım özelliğinde web sayfası bağlantılarını da paylaşabilmek mümkün. WhatsApp’taki Durum özelliği şu anda Android, iOS veWeb sürümlerinde aktif edilmiş durumda.