Bismillahirrahmanirrahim www.sevgi.net.tr
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler > Teknoloji > Whatsapp’ta Çevrimiçi Görünmeden Mesaj Okuma

Whatsapp’ta Çevrimiçi Görünmeden Mesaj Okuma
Son Güncellenme : 10 Tem 2018 16:04

Sayfamızda;  Whatsapp’ta Çevrimiçi Görünmeden Mesaj Okuma, Whatsapp’ta Çevrimiçi Görünmeden Mesaj Okuma Yöntemi, Whatsapp’ta Çevrimiçi Görünmeden Mesaj Okuma Hilesi, Whatsapp’ta Çevrimiçi Görünmeden Mesaj Okuma Yolu, Whatsapp’ta Çevrimiçi Görünmeden Mesaj Okumak, Whatsapp’ta Çevrimiçi Görünmeden Mesaj Okuma Nasıl Yapılır, Uçak modunda whatsapp son görülme, WhatsApp’a girmeden mesaj okuma, Whatsapp Hileleri, Whatsapp Gizli Hileler, Whatsapp Uçakmodu, Uçakmodu  WhatsApp yer almaktadır.

WhatsApp uygulamasının dünyada neredeyse rakipsiz durumda. Tabi şirket sık sık kullanıcılarını ele vermekle de suçlanıyor. Getirdiği çevrimiçi, mavi tik özellikleri bazı kullanıcılar tarafından çok yararlı ve faydalı bulunsa da bazıları da bu bilgilerini korumak istiyor.

ÇEVRİMİÇİ GÖRÜNMEDEN MESAJ OKUMA HİLESİ

Hesabınızı çevrimdışı olarak yürümek istemiyor sadece o an bir mesajı okuduğunuz anlaşılmasın istiyorsanız. Mesaj geldikten sonra telefonunuzu uçak moduna alıp WhatsApp”’a girin ve mesajı okuyun. Bu sayede karşı taraf ne çevrimiçi olduğunuzu ne de mesajını okuduğunuzu anlamaz. Taki siz yeniden internetiniz açık bir şekilde WhatsApp”a giriş yapana kadar çevrimiçi olduğunuz zamanı anlayamaz.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Tut Yüreğimden Ustam, Kemal Sunal Sözleri, Sevgi Sözleri, Aşk Sözleri
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
sevgi - aşk sözleri - sevgi sözleri - sevgi şiirleri - sohbet - chat - sevgi mesajları - güzel sözler