Youtube MP3 çevirici indirme nasıl yapılır? Youtube MP3 formatına dönüştürme programları nasıl yüklenir?

Dünyanın en kapsamlı video arama ve izleme motoru olan Youtube, içinde barındırdığı videoları MP3 formatına dönüştürme imkanı sunuyor. İşte Youtube MP3 dönüştürücü indirme programı.

En çok kullanılan video aram ve izleme motoru Youtube’ta bulunan videoları MP3 formatına çevirme işlemleri nasıl yapılır? Genellikle Youtube’ta beğenilen müzik videolarını MP3 formatına dönüştürmek bazen sorun olabiliyor. Youtube üzerinde beğendiğiniz videoları MP3 formatına çevirme (concverter) programı indirme işlemleri için haberimizin detaylarındaki bağlantıları kullanabilirsiniz. İşte 2015 Youtube MP3 çevirici programları indirme işlemleri.

YOUTUBE MP3 DÖNÜŞTÜRÜCÜ LİNKİ

Program ile YouTube MP3 dönüştürme

YouTube MP3 dönüştürme için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biri, DVD Video Soft tarafından geliştirilen, Free YouTube to MP3 Converter adlı programdır. Free YouTube to MP3 Converter programını kullanmak için ilk olarak programı, aşağıda paylaştığımız bağlantıdan bilgisayarımıza yüklüyoruz. Programı indirip bilgisayarımıza yükledikten sonra açıyoruz. Daha sonra YouTube’da dönüştüreceğimiz video’nun linkini kopyalıyoruz.

Daha sonra programa geri dönüp altta yer alan “yapıştır” butonuna tıklıyoruz. Son olarak sağ alt bölümdeki “indir” butonuna tıklayarak, YouTube MP3 dönüştürme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Free YouTube to MP3 Converterla neler yapılabilir?

-Youtube videolarını MP3 formatına dönüştürme ve sabit disk üzerine kaydetme

-Youtube çalma listeleri üzerinde yer alan tüm videoları eş zamanlı olarak dönüştürme ve sabit disk üzerine kaydetme

-Olabilecek en iyi ses kalitesinde dönüştürme ve indirme

-Youtube ses yayın akışlarını MP3, AAC, OGG ve daha birçok farklı ses formatına dönüştürme ve indirme

-Youtube videolarını FLAC, ALAC, WAV gibi kayıpsız ses formatlarına dönüştürme

-Youtube sayfaları üzerinden tek tıklamayla MP3 indirme

-Eş zamanlı indirme imkanı

-İndirilecek olan ses dosyalarına ait dosya adlarını özelleştirebilme

-MP3 etiketlerini ve albüm kapaklarını otomatik çekme

-İndirme bağlantılarını metin dosyası olarak dışarı aktarabilme

-İndirme geçmişini saklayabilme ve görüntüleyebilme

-Youtube videolarını doğrudan iTunes uyumlu ses formatında indirebilme

ve çok daha fazlası…

İnternet ile YouTube MP3 dönüştürme

İnternet aracılığı ile YouTube MP3 dönüştürme için ilk olarak YouTube’dan bir video seçin ve seçtiğiniz videonun linkini kopyalayın. Daha sonra aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve açılan bağlantıyı, link yer alan yere yapıştırıp “Video’yu Dönüştür” butonuna tıklayın.

Son olarak mavi renkli “Download” seçeneğine tıklayarak, YouTube MP3 dönüştürme işlemini tamamlayın.

Tarayıcı eklentisi ile YouTube MP3 dönüştürme

Tarayıcı eklentisi kullanarak YouTube MP3 dönüştürme için ilk olarak aşağıdaki bağlantıdan, Mozilla Firefox tarayıcımıza, gerekli eklentiyi yüklüyoruz. Eklenti Chrome mağazada yer almadığı için Chrome’da kullanılamıyor.

Daha sonra Firefox ile YouTube’dan bir video açıyoruz ve videonun altında çıkan “YTMP3 – Download as MP3” butonuna tıklıyoruz.
Son olarak açılan sekmede mavi renkli “Download” seçeneğine tıklayarak YouTube MP3 dönüştürme işlemini tamamlıyoruz.
Youtube Mp3 dönüştürücü, çevirici artık herkesin ihtiyacı haline geldi. Elektronik cihazları kullananların Mp4, FLV, AVM uzantılı videoların uzantısını Mp3 formatına dönüştürmek için bir Youtube Mp3 dönüştürücü programa ihtiyaçları bulunmakta.

Video Dönüştürme İşlemleri

İnternet aracılığı ile YouTube MP3 dönüştürme için ilk olarak YouTube’dan bir video seçin ve seçtiğiniz videonun linkini kopyalayın. Daha sonra aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve açılan bağlantıyı, link yer alan yere yapıştırıp “Videoyu Dönüştür” butonuna tıklayın. Son olarak mavi renkli “Download” seçeneğine tıklayarak, YouTube MP3 dönüştürme işlemini tamamlayın. YouTube MP3 dönüştürme işleminde çoğunlukla link kopyalayıp yapıştıracağınız için, eğer dönüştüreceğiniz videolar 20 dakikadan kısa ise internet ile YouTube MP3 dönüştürme işlemini yapın. Ancak daha uzun videoları dönüştürecekseniz, program kullanmanız şart olacak.

Video Dosya uzantıları

GP – Yukarıdaki gibi, 3G2 ye benzer, ancak daha iyi ses ve görüntü işlemeye sahiptir.

AMV – Video dosyası formatı taşınabilir oynatıcılar için geliştirilmiştir. Diğer formatlar ile karşılaştırıldığında sıkıştırma oranı düşüktür, pil ömrünü uzun tutmak amacı avantajıdır.

ASF – Multimedya Microsoft tarafından Windows Media için geliştirilmiştir.

AVI – Görsel-işitsel veri konteyner. 1992 yılında Microsoft tarafından windows medya stratejinin bir parçası olarak geliştirildi.

DIVX – Yeni versiyonları MPEG-4 Bölüm 2 ile uyumlu filmin görüntü sıkıştırma yöntemi, yaklaşık 90 dakika ve neredeyse DVD kalitesinde normal bir filme CD ye sığdırma olanağı sağlar. Ayrıca Internet üzerinden video iletimi için kullanılır.
FLV – Flash Video film dosyası internet üzerinden video dosyalarını dağıtmak için kullanılır. Macromedia tarafından oluşturulan ve Nisan 2005 yılında şirket üzerinden aldıktan sonra, Adobe Systems tarafından geliştirilmektedir.
M2TS – Format yaygın olarak Blu-ray ve AVCHD HD videolarda kullanılmaktadır.

MKV – Matroska – bir video veya ses formatlarını depolama multimedya konteyneri. Matroska dosyaları (ses ve video ile birlikte) ve menü (DVD gibi)

MOV – Bu QuickTime biçimidir. Genellikle iMovie de Mac, ancak oluşturulan diğer video programları da bu formatta film kaydedebilirsiniz. Herhangi bir ek dönüşüm olmadan bu dosyaları YouTube’a yükleyebilirsiniz.
MP4 – MPEG-4 Bölüm 14 multimedya taşıyıcısıdır.

MPEG – Ses ve video kodlama için standartlar geliştirmek ve ISO grup tarafından onaylanan yaygın ses ve video kaydı için bu format kullanılır.

MPG – Multimedya ses içeren dosyaları ve video uzantısı.

MPEG-1 Formatında video codec.

OGM – konteyner Tobias Waldvogel tarafından geliştirilen OGG konteyner dayalı.
QT – Multimedya konteyner dosya biçimi Apple tarafından geliştirilmiştir.

RealMedia konteyner uzun bir versiyonudur RMVB – konteynerç

RM – RealMedia bir biçimdir RealNetworks tarafından geliştirilmiştir. Genellikle RealAudio ve RealVideo streamings saklamak ve
aynı zamanda sık sık internette streaming için kullanılmıştır.

WMV – Windows Media Video – Video sıkıştırma formatı Microsoft tarafından geliştirilmiş.

AC3 – Ses codec en DVD’lerde kullanılan. Genellikle Dolby Digital Ses Sıkıştırma-3, Dolby Digital veya A/52 olarak da bilinir.
AAC – Ses veri sıkıştırma algoritması. Bu özellikleri 1997 yılında yayınlanmıştır. AAC MP3 bir devamı olarak tasarlanmıştır. Bu
benzer veri büyüklüğü daha iyi ses kalitesi sunuyor.

AIFF – Ses dosyası biçimi IFF (Electronic Arts Değişim Dosyası Biçimi) Apple ile işbirliğine dayalı.
AMR – Ses dosyaları için kayıt formatı, cep telefonlarında kullanılır.
APE – Monkey’s Audio dosya uzantısı – kayıpsız ses codec. % 40 dan% 50 dosya boyutunu küçültür.
CDA – CD standart bir dijital ses kayıt.

FLAC – Çözücü Ogg ailesinin kayıpsız ses sıkıştırma formatı.
Youtube dünyanın en fazla video izlenen platformu. Youtube’ta bulunan yüzbinlerce videoyu MP3 formatına dönüştürerek telefonlarınızda müzik dinlemek mümkün. Youtube MP3 dönüştürücü indirme işlemleri haberimizin detaylarındadır. İşte Youtube MP3 – MP4 çevirici indirme yöntemleri.

Youtube videoları mp3’e çevirme, Youtube videoları mp3’e çevirme programı, Youtube videoları mp3’e çevirme linki, youtube, youtube mp3 programı, youtube mp3 linki, youtube videolarını mp3 yapma, youtube da mp3, youtube videoları mp3’e nasıl çeviririm, videoları mp3 yapma, klipleri mp3’e çevirme, sevgi.com, sevgi.net.tr, sevgi, sevgi sözleri