Zehir Sözler

Zehir Sözler

3 Nisan 2018 0 Yazar: Admin

Yazımızda; Zehir Sözler, Etkileyici Zehir Sözler, Zehir Sözler 2018, Zehir Sözler Kısa, Zehir Sözler Ünlü, Ünlü Zehir Sözler, Zehir Sözler Yeni, Zehir Sözler Uzun, Sevgiliye Zehir Sözler, Zehir Sözler Resimli, Resimli Zehir Sözler, Zehir Zemberek Sözler, Whatsapp Zehir Sözler, Zehir Sözler facebook, Zehir Sözler tumblr, Zehir Sözler Twitter, Zehir gibi Sözler, Zehir Sözleri yer almaktadır.

Üzülme! Tabuta yattığın gün son kez kuyunu kazacaklar. Hz. Mevlana

Kedi nankör, tilki kurnaz, karga kindar, yılan sinsi, insan hepsi.

Seni özlemenin adı neydi be zalim!

“Ž’Oku!’ emrini, ‘diploma al!’ diye anlamış olmanın bedelini, çok ağır ödüyoruz!

Başkası gelip canımı yakana kadar, hep sana mı üzüleceğim ben?

Bensizsin uyarmak istedim. Nefes aldığını düşünüyor olabilirsin!

Gözlerimin yüreğine selamı var. Üzerimde kalmasın. Ben gönderiyimde, yüreğin ister alsın ister almasın!

Hiç kimsenin mecburi istikameti değilim, kimsede benim çıkmaz sokağım değil!

Mutlu olmak istiyorsan, iki kelimenin hayatına demir atmasına izin ver. İlki banane, ikincisi ise sanane.

Sensizken zehir oluyor gecelerim, inan uyuyamıyorum.

Ben hala bıraktığın yerdeyim. Sense bıraktığın yere dönemeyecek yerdesin; Diptesin!

Sevmediğim yollara, hep sevdiklerim için gittim!

Unuttum sanma her köpek havladığında, aklıma geliyorsun!

Fotoğraflar yalan söylemez, ama yalancılar fotoğraf çekebilir.

Sadece gülüşümü yakala, öfkem ağır gelir sana!

Herkeste ‘kendini vazgeçilmez sanma’ gibi bir salaklık kol geziyor.

Birine verilebilecek en büyük cezadır görmezden gelmek.

Üç kişilik bir hikayede, biri mutsuz olmak zorunda.

Kahpe yüreklerin silahı olmuş ‘Seni seviyorum’ sözü!

Kalp atışlarımız koymasın millete. Bizdeki kalp atmaz öyle her şerefsize!

Küfür edesim var, sığamadığım o kalplerin her zerresine!

Sen uykusuzluk nedir bilir misin?Gece ıslak yastığına başını koymak, `yarın ne olacak diye`korkuyla uyumaya çalışmak. Sen geceleri yalnızlıktan ağlamak nedir bilir misin?

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer…

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku , seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun?

Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun…

Depremle girdin gönlüme, fay hattı çizdin yüreğime, artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde

Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri varki can vermeye değer! .

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada…

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..Ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..Bırakıp gittim diye unuttum sanma… Zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA.

Akşamı son bulan ufuklarda..Güneş damla damla erirken..Hayatta kalan duygularımla..Sana iki kelime söylüyorum…`SENİ SEVİYORUM`

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.

Bu Dünyada Sevipte Sahip Olamadığım Bütün Güzelliklerin Yerine Senin Sevgini Koyduğumda Bu Dünyada Herşeye Sahip Olduğumu Anladım.

Sen benim hayalimin prensesisin seninle bir ömür boyu beraber olmak için herşeyi ama herşeyi vermeye hazırım meleğim seni çok ama çok seviyorum…

Sen benim için bir aşkın bittiği yersin resimlerin renksiz halisin sevmekten bahsetme sakın çünkü sen sevmeyi hiç mi hiç sevmedim sen benim için bir aşkın bittiği yersin sen benim nefretim nefes alış sebebimsin.

Hani kardelen gökyüzüne . aşık olurda çıkartır ya karın altından gövdesini, Zenher yüreğinde kardelen kadar cesaretin yoksa sakın aşık olma…!

Sevmek çay sevilmek şeker, bizim gibi sevenler çayı şekersiz içer.

Kim demiş haram nedir bilmez Hayyam Ben haramı helale karıştırmam Seninle içilen şarap helaldir Sensiz içilen su bile haram.

İstemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse…

Sen benim ruhsatlı sevdam ben senin sevda keşin seni sevmek yaşamaksa ben hiç ölmedim…

Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar..Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar..Taşa toprağa seni yazdı bu eller..Ah sevmenin değeri bir bilseler…

Aşkın zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..Ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..Bırakıp gittim diye unuttum sanma… Zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA..

Gönülden gönüle attın kendini bir heves uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini artık bir hancıdan farkın kalmadı

Bir damla gözyaşın olmak isterdim yanaklarından süzülüp dudaklarından ÖPMEK İÇİN…

Uykudan uyandığına pişman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan tatlı bir rüyasın sen…

İnan senin yanında sanki birbirimizden çok uzaktaymışız gibi geliyor bana. Yalnızlığımı seviyorum çünkü ancak o zaman seni yanımda hissediyorum.

Dertlerimizi avutan akıl ve hikmettir. O engin denizlerin ötesindeki yerler değil.

Zehir Ettin hayatımı Yaşamak Artık bir işkence Sensiz Hayatım Bitti Zehirledin beni Kalbimdeki yaşama hevesi Bitti.

Yılan Gibi Girdin hayatıma Zehirledin beni ummadığım Anda Şimdi Acıyorum Anılarımı yaşama Direncim kalmadı hayatta.

Ne kadar Acımasızmışsın Vurdun Çektin tetiği öldürdün içimdeki Seni Git Artık iStemiyorum Seni!

Geç Oldu Ama Anladım Yalan Sevgini Zehir ettin günlerimi Git dönme geri Lanet olsun Yinede Seviyorum Seni.

çürüdü kalbim sayende atmaz oldu hissedemiyorum bedenimde zehirledin yalan sevginle şimdi ağlıyorum seni düşündükçe.

Zehirli bir yıLan gibisin yaklaşma bana uzak dur sevgimden, ben kendi içimde yaşar kendi içimde bitiririm sevgimi sen bak yeni dalgalarına.

geçmi başladık erkenmi yaşadık bilmiyorum ama sevgin zehirledi beni yaşamak istemiyorum…

uzatma bana ellerini çek gözlerimden gözlerini istemiyorum seni sevgini! Zehirledin beni Mafh Ettin gençliğimi şerefsiz Seni!

Hayata Bakış Açımdın mutlulukları yaşatan bir taddın hayatımda şimdi acı ve zehirli bir yılansın saklan çıkma çukurundan dışarı başını ezerim yoksa!!!

Neden bu Dertler üstümde Neden? Sende Zehirli çıktın Dertlerime Dert bindirdin!

Kısa Süreli Yalnızlıklarımda Zehirlediğin Kalbime bakıp Ağladım şimdi yaşamak için sebepmi Arıyayım Yoksa öLüm için Nedenmi Arıyayım?

hayatım olmuş tarumar hiç bir güzellik mutlu etmiyor inan! sevgini arıyorum sokaklarda bulamıyorum aşkın rüzgarını..

Yıldızımmısın, Karanlığımmı? Güneşimmisin yoksa Ay’ımmı? bende bilemiyorum Artık Bırakıp gidişlerinle Kırdın Kalbimi Aldın Alımı ANlayamıyorum Artık Duygularımı..

Seven Bilir Sevgiyi istemeyen Sevmez Çeker gider bakmaz Geriye beni Zehirledin Sensiz Olamıyorum geceleri Ağlıyorum Delice.

Sözlerim belki Mana taşımıyor ama çok şey anlatıyor sen hayatta mani ararken ben hayata Anlattım Derdimi Manili olmasada Dinliyor Seviyor hayat Dertlerimi..

Değersiz anıların sadece değersiz insanısın, sevgisiz umutların yalancı tadısın, Sevmiş gönlümün Şimdi Neferti Düşmanısın…

Benim hayatımı Zehir ettin insafsız! yaşamaktan Soğudum insanlardan kaçmaya Başladım güvenemiyorum Kimseye herkes Senin Gibi Gözümde Lanet olsun Senin Sevgine karakterine!

Hayatım Zehirlenmiş kalbim tükenmiş, yalan sevgiler kalbimi bitirmiş şimdi ağlarım kendime boşuna geçti zaman farkına varamadım bile!!!

Lanet Ediyorum yalan Sevgilere kalsın istemez yalancı sevgili bedenimde! senin yüzünden içerim her gece zehirledin beni haince!!!

o Sözler hala Kulağımda Çınlar Delice Attım içime Biriktiriyorum Sözlerini içimde, Zamanı gelince Boğacağım Seni bu Sözlerle hayatını Zehir Edicem Anla Halimi Görüceksin Zamanı gelince!

4 Duvar Arasında Beddualarımı yazıyorum Duvarlara, Yalvarıyorum ALLAHıma Alsın Canımı Kabul etsin Sana Dualarımı Zehir Olsun yaşadığın hayat Zehir Olsun Herşey Sana bu hak!

Hep Sevenlermi Acı Çekecek Bu Dünyada Uyan Sözlerim Sana Uyan yalancı Sevda! kalbimin ortasına Koydum Adını çıkaramıyorum Zehirledin Kanımı…

Seni öldürcek Kadar Seviyorum Seni okadar çok Seviyorumki Kalbimle Değil nefretimle Seviyorum Seni nefretimle Adını Anıyorum Dualarımda…

Zehir Olsun Seninde hayatın Benim gibi belki ozaman Anlarsın içimdeki Sevgiyi..

Bu Sözlerim Aşk Sevgi üstüne mutlu Sözcükler Değil! Bu Sözlerim Sana Aşkın ve Sevginin Nefret Dilinden, hayatın benimkinden Beter olsun Aşkı kalbin tatmasın Sevgiyi Duyguların yaşamasın! kalbin Hayat için Değil öLmek için Atsın!!!

Senin için Umutlar besledim Senden Çokmu şey istedim? Senin için gelecekler için dua istedim seni sevmek için ALLAHımdan Seni istedim Sence çokmu istedim?

Sen Odamdaki Mis Kokularımsın Sen Gözlerimdeki Dünyaya renkli Bakışlarımsın, Ama Şimdi Sen Hayatımda iz bırakansın adına beddular yazıp nefretle adını andığımsın…

Rüyaları yaşamışız Seninle! gerçek hayata gerçek bir aşk Atmamışız Bunu öğrendim Yalnızlıklarımda Seninle bir anımız Olmamış Ağlamak istediğim Anlarda Aslında Sen Olmamışsın Bu Dünyada yalancı insan..

Sen geleceğimde değil artık anılarımdasın sen keşkelerim olamayacak kadar yalansın, sen aslında hep yalandın ben kalbimi Aldattım. .